Vyhodnocení 3. ročníku fotosoutěže HOKUS FOKUS

Úterý odpoledne a večer 6. října se pro členy naší poroty nesly ve znamení těžkého rozhodování nad fotografiemi účastníků 3. ročníku fotosoutěže HOKUS FOKUS… Vybrat z téměř 600 fotografií od 120 účastníků ty nej… bylo opravdu náročné! Diskuse nad přihlášenými snímky byly zajímavé, živé a dlouhé…  Nakonec naši porotci ( Petra Menclová, Jana Soběslavová, Kristýna Končická, Leoš Erben, Dan Polman a Jakub Muller ) přece jen dospěli k rozhodnutí, a vy se tak můžete těšit na výstavu a slavnostní vyhlášení výsledků soutěže, které proběhnou v sobotu 10.10. v Nové Pace!

Připravena pro vás bude výstava nejlépe hodnocených snímků, která bude přístupná od 12.00 před budovou Klenotnice v Nové Pace.

Od 13.00 pak v novopackém kině proběhne komentovaná prezentace nejlépe hodnocených fotografií a slavnostní vyhlášení nejlepších snímků ve dvou věkových a čtyřech tématických kategoriích !

Přijďte se podívat, poslechnout si komentáře k vybraným fotkám a fotografování vůbec! Rádi vás uvidíme : )

Akce proběhne v souladu s platnými protiepidemiologickými nařízeními… prosíme tedy roušky s sebou!

Za finanční podporu děkujeme Krajskému úřadu Královéhradeckého kraje, Obecnímu úřadu ve Staré Pace a firmě FOTO Škoda; za pomoc s organizací Městskému muzeu v Nové Pace a Davidovi Horáčkovi z kina a Novopackých sklepů : )

 

Sdílejte tento příspěvek