Vyhodnocení 4. ročníku Fotografické soutěže HOKUS FOKUS

Středa odpoledne a večer 6. října se pro členy naší poroty opět nesly ve znamení těžkého rozhodování nad fotografiemi účastníků 4. ročníku fotosoutěže HOKUS FOKUS… Vybrat z téměř 400 fotografií od 60 účastníků ty nej… bylo opravdu náročné! Nakonec naši porotci ( Petra Menclová, Jana Soběslavová, Kristýna Končická, Marek Erben, Dan Polman a Jakub Muller ) přece jen dospěli k rozhodnutí, a vy se tak můžete těšit na komentovanou prezentaci nejlépe hodnocených fotografií a vyhlášení výsledků soutěže, které proběhnou v sobotu 16.10. v Nové Pace!

Zájemci o fotografování, přijďte se podívat a třeba se i zapojit do diskuse  – nejde tu totiž tolik o vítězství,  jako o společné setkání fotografických nadšenců a předávání zkušeností : )   

Připravena pro vás bude také výstava nejlépe hodnocených snímků, která bude přístupná od 12.00 před budovou Klenotnice v Nové Pace.

Od 13.00 pak v novopackém kině proběhne komentovaná prezentace nejlépe hodnocených fotografií a slavnostní vyhlášení nejlepších snímků ve dvou věkových a čtyřech tématických kategoriích !

Přijďte se podívat, poslechnout si komentáře k vybraným fotkám a fotografování vůbec! Rádi vás uvidíme : )

Akce proběhne v souladu s platnými protiepidemiologickými nařízeními!

Za finanční podporu děkujeme Obecnímu úřadu ve Staré Pace a firmě FOTO Škoda; za pomoc s organizací Městskému muzeu v Nové Pace a Davidovi Horáčkovi z kina a Novopackých sklepů : )

 

 

Sdílejte tento příspěvek