Vernisáž výstavy a vyhlášení výsledků Fotosoutěže HOKUS FOKUS

V sobotu 15.10. ve 12.00 proběhla v novopackém kině vernisáž výstavy nejlépe hodnocených snímků účastníků 5. ročníku fotosoutěže pro děti a mládež HOKUS FOKUS. Výstava bude nyní k vidění v Klenotnici drahých kamenů v Nové Pace.

Od 13.00 následovalo slavnostní vyhlášení nejlepších snímků ve dvou věkových a čtyřech tématických kategoriích! Předsedkyně poroty, nadšená fotografka a dlouholetá odborná vedoucí fotografických dílen v Roškopově, Petra Menclová při ní spolu s ostatními členy poroty (Jana Soběslavová, Kristýna Končická, Leoš Erben, Dan Polman a Jakub Muller ) komentovala nejlépe hodnocené fotografie a důvody, které je k tomuto hodnocení přivedly.

A právě tyto komentáře a případné diskuse nad jednotlivými snímky jsou hlavním cílem této soutěže  – nejde tu totiž tolik o vítězství,  jako o společné setkání fotografických nadšenců a předávání zkušeností : )   

Výsledky a nejlépe hodnocené fotografie najdete na našich stránkách.

A pokud ses nemohl/a výstavy a diskuse zúčastnit, nesmutni! O názor a zpětnou vazbu na tebou zaslané snímky si můžeš napsat na info@open-art.cz nebo na FB skupinu Fotografické dílny Roškopov.

Za podporu a ceny do soutěže děkujeme Královéhradeckému kraji a firmě FOTO Škoda; za pomoc s organizací Městskému muzeu v Nové Pace a Davidovi Horáčkovi z kina a Novopackých sklepů : )

Za pomoc s přípravou výstavy a prezentace velké díky Kikině, Týnce, Kíťovi a Honzovi! Za fotografie z akce děkujeme Pavlovi Šťatnému https://www.pavelstastny.cz/ a za přípravu fotografií k tisku a jejich vytištění Leošovi Erbenovi!

Sdílejte tento příspěvek