Vyhodnocení 5. ročníku fotosoutěže HOKUS FOKUS

Úterý odpoledne a večer 4. října se pro členy naší poroty opět nesly ve znamení těžkého rozhodování nad fotografiemi účastníků 5. ročníku fotosoutěže HOKUS FOKUS… Vybrat z více než  400 fotografií od 72 účastníků ty nej… bylo opravdu náročné! Obzvláště, pokud jsou členy poroty takové osobnosti jako jsou Petra Menclová, Jana Soběslavová, Kristýna Končická, Leoš Erben, Dan Polman, Jakub Muller a „externista“ David Horáček : ) Přes různé pohledy při hodnocení nakonec přece jen dospěli k rozhodnutí, a vy se tak můžete těšit na komentovanou prezentaci nejlépe hodnocených fotografií a vyhlášení výsledků soutěže, které proběhnou v sobotu 15.10. v kině v Nové Pace!

Zájemci o fotografování, přijďte se podívat a třeba se i zapojit do diskuse  – nejde tu totiž tolik o vítězství,  jako o společné setkání fotografických nadšenců a předávání zkušeností : )   

Připravena pro vás bude také výstava nejlépe hodnocených snímků, která bude přístupná od 12.00 před budovou Klenotnice v Nové Pace.

Od 13.00 pak v novopackém kině proběhne komentovaná prezentace nejlépe hodnocených fotografií a slavnostní vyhlášení nejlepších snímků ve dvou věkových a čtyřech tématických kategoriích !

Přijďte se podívat, poslechnout si komentáře k vybraným fotkám a fotografování vůbec! Rádi vás uvidíme : )

Za finanční podporu děkujeme Královéhradeckému kraji a firmě FOTO Škoda; za pomoc s organizací Davidovi Horáčkovi z kina a Novopackých sklepů : )

Sdílejte tento příspěvek